Szczegóły

Szczegóły

Kolejna edycja Franciszkańskich Warsztatów Muzyki Liturgicznej będzie czasem intensywnych ćwiczeń z zakresu emisji głosu, nauki części stałych Mszy Świętej oraz pieśni liturgicznych nawiązujących do okresu wielkanocnego. Towarzyszyć nam będą konferencje wtajemniczające w liturgię, modlitwa Liturgią Godzin, Eucharystia, oraz duch franciszkańskiej wspólnoty.

Profesjonalne podejście gwarantują nam prowadzący warsztaty z którymi współpracujemy już od wielu lat.

Każdy uczestnik otrzyma śpiewnik i potrzebne materiały związane z warsztatami. Kawa, herbata i ciastka osłodzą nam przerwy w śpiewaniu. Niestety nie zapewniamy noclegów i ciepłych posiłków. Całkowity koszt warsztatów to 70 zł.
Czekamy na Was 5 maja na Franciszkańskiej 4 w Krakowie!


Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Koordynatorzy warsztatów:
Karolina Ruchlewicz – warsztaty.ofmconv@gmail.com
tel. 790 305 066
br. Marcin Jelinek OFMConv – mjelinek@franciszkanie.pl


Szef warsztatów:
br. Marcin Drąg OFMConv – marcind@franciszek.pl
 

391544_424106927635528_1487453707_nFranciszkańskie warsztaty muzyki liturgicznej są organizowane we współpracy z Fundacją Brat Słońce powołaną przez Krakowską Prowincję Franciszkanów. Fundacja angażuje się w różne inicjatywy prowadzone przez braci z Krakowa. Warsztaty są realizacją jej programu, w ramach którego prowadzi działalność kulturalną i edukacyjną. Wolontariusze fundacji angażują się w przygotowania warsztatów i pomoc podczas ich trwania.

Informacje o działalności fundacji zajdują się na stronie internetowej: www.bratslonce.pl